Gęstość magazynowania w archiwum

Optymalizacja przestrzeni archiwum to zadanie, którego powinna się podejmować osoba posiadająca odpowiednią wiedzę w tym temacie. W naszej rzeczywistości taka sytuacja zdarza się jednak niezwykle rzadko. Fizyczne urządzenie magazynu jest z reguły powierzane jednemu z pracowników. Jeżeli osoba taka wie, jak rozmieścić regały i jakie ich wielkości będą najbardziej odpowiednie do danego pomieszczenia, wówczas korzystanie z magazynu archiwum staje się dużo prostsze. Niestety nie jest to łatwe.

Nasze doświadczenia w kontaktach z Klientami pokazują, że często nie potrafią oni określić swoich potrzeb w tym zakresie. Chcąc przedstawić klientowi ofertę z opisem instalacji powinniśmy posiadać przynajmniej rzut magazynu w formie rysunku lub szkicu. Możemy wówczas ustalić rozmieszczenie regałów z dokładnością do kilkunastu centymetrów oraz określić, jakie wymiary regałów będą najbardziej odpowiednie w przypadku danego pomieszczenia.

IMG_2629 ok

Nasza oferta – regały do archiwum, przedstawiona na stronie internetowej abrack.pl jest bardzo szeroka. Proponujemy Naszym Klientom regały biurowe, regały archiwalne o rozmaitych wymiarach. Regały o wysokościach 2.100mm i 2.500mm są najbardziej popularne, jednak posiadamy również regały o niestandardowych wysokościach 3.000mm, 3.500mm oraz 4.600mm. Głębokość regałów w przypadku składowania jednostronnego wynosi 300 mm, natomiast do składowania dwustronnego oferujemy regały o głębokości 500mm lub 600mm. Cały asortyment dostępny jest od razu.

Dzięki naszym produktom odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni archiwum jest dużo łatwiejsze, dzięki czemu składowana dużo większa ilość dokumentów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s